Atraktívna ponuka práce v skladoch neďaleko mesta Manchester - základy AJ ! Možnosť práce pre páry a

255
NE
15.04.2017
dobrý
Mgr. Michaela Baričičová, MBA
+421905553551
TRS CzechoSlovakia, s.r. o. je spoločnosť, ktorej zakladatelia poskytujú služby na trhu práce už od roku 1990. Sme pevne prepojení s našimi partnermi s hlavnou úlohou vykonávania náboru pracovníkov do Anglicka. Spolupracujeme s distribučnými skladmi v oblasti textilného, nábytkárskeho či farmaceutického priemyslu.
Predmestská 1335/19, 01001
Burnley, Veľká Británia
odpovedať
Mierne pokročilý AJ - B1, B2
stredoškolské bez maturity
0 let
Full time, Zero Contract
denná, nočná
hodinová
od 8.60 € do 15.00 €
Dobrý zdravotný stav
Min. ukončené stredoškolské vzdelanie bez maturity
Mierne pokročilá uroveň AJ
Bezúhonnosť
Samostatnosť, flexibilita, ochota pracovať nadčasy
Ochota pracovať v Anglicku
Ponúkame práce v distribučných logistických centrách (skladoch) neďaleko mesta Manchester. Na obsadzovaných pozíciách si vystačíte so základmi AJ!

Prevádzky zodpovedajú za uskladnenie a distribúciu produktov jednotlivých spoločností, s ktorými aktívne spolupracujeme v rámci Veľkej Británie. Úspešní uchádzači budú pridelení ako skladoví pracovníci pracujúci v modernom, poloautomatizovanom sklade. Práca bude zahŕňať všeobecné povinnosti skladníka, vrátane vyzdvihnutia objednávok, balenia, skladania a bežných ad hoc úloh.

Garancia týždenného, pracovného fondu 38,5 hodiny ! 3-mesačné pracovné turnusy - vhodné ako letná brigáda pre študentov! Práca vhodná pre páry, skupiny. Zabezpečené ubytovanie a všetky asistenčné služby.

Nízke vstupné náklady!!!
odpovedať