Práca pre elektrikárov v Rakúsku na TTP

20
NE
ihneď
dobrý
B
Dóra Mátéová
+421 950 654 464
Ponúkame pracovné príležitosti pre šikovných remeselníkov, ktorí majú záujem vycestovať za prácou a finančne si prilepšiť oveľa lepšie, než zamestnaním na Slovensku. Prácu si s našou pomocou zaručene nájdu zruční elektrikári, vodári, plynári, zámočníci, zvárači, ale i mnohí ďalší remeselníci.
Kolárovo, Krátka 2, 94603
Nemecko
odpovedať
nemecký jazyk
ukončené stredoškolské
2 let
TTP
nie
mesačne
od 2700.00 € do 3300.00 €
Ponúkame prácu pre elektrikárov a elektromontérov so znalosťou nemeckého jazyka v Rakúsku. Elektroinštalačné práce sa vykonávajú v skupinách vždy podľa denného plánu pod riadením vedúceho pracovníka projektu, väčšinou sú to novostavby priemyselných areálov,budov.

Pracovná náplň

Všeobecné elektroinštalačné práce, ako:
•pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam.
•osadenie káblov
•montovanie žlabov
•zapájanie zásuviek, lámp, prípadne rozvádzačov
•inštalácia protipožiarných systémov
•inštalácia núdzových svietidiel

Požiadavky

•komunikatívna znalosť nemeckého jazyka A2 / B1, v skupinách stačí ak jedna osoba ovláda jazyk
•ukončené vzdelanie - elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik,vyhlaška §21,
•prax v odbore min 2 roky
•je potrebné mať vlastné auto
•zodpovednosť, presnosť, samostatnosť

Ponúkame

•plat závisí od pracovných skúseností a znalosti nemeckého jazyka: 12€-16€ brutto/ hodina+ 26.30 Auslöse/deň + 150€ Fahrgeld/ mesiac
•ubytovanie zabezpečené a platené zamestnávateľom,nie ubytovňa
•týždenné zálohy do200€
•pracovná zmluva s nemeckým alebo rakúskym zamestnávateľom na TPP
•stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
•platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
•nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
•Ročne 1-2krát hradená pracovná odev, vianočný a letný bonus
•možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1 ale je dovolené aj po 1,5 týždni si vybrať dlhší víkend voľna.

Vaše životopisy posielajte na nasledovnú emailovú adresu: info@prestigework.eu alebo nám volajte na tel. číslo: +421950654464

odpovedať