Ponuky práce a brigád

Kategórie:
Řadit podle
Miesto:

Magazín Brigady.sk

Prečo je operatívny lízing populárny už aj u bežných ľudí?

Kúpa auta je nákladnou investíciou a nie každý dokáže zložiť naraz také peniaze, ktoré sú pre daný model potrebné. Preto na trhu existujú aj...

Tantra masáže, zaujímavé a zábavné privyrobenie

Viete masírovať človeka a zabezpečiť mu dokonalé uvoľnenie? A hľadáte príležitosť, ako si trocha finančne prilepšiť? Potom je škoda, ak svoje...

1 / 11
Gastronómia - Vráble
Gastronómia - Poprad
Art Café coffee and cocktail bar
Gastronómia - Bánovce nad Bebravou
Roční a sezóní práce Deutschland +Österreich Německo+Rakousko Köche und Servicekräfte gesucht Hledáme kuchaře a číšníky Koch ca. € 1.500.- bis € 1.800.- Netto Kuchař cca. € 1500,- až € 1.800,- čistého Service ca. € 1.300.- bis € 1.700.- Netto Číšník cca. € 1.300,- až € 1.700,- čistého Personalunterkunft vorhanden Personální ubytování zajištěno zdarma Start ab sofort möglich Nástup možný hned Bei Interesse senden Sie uns bitte Ihre Bewerbungsunterlagen V případě zájmu pošlete prosím podklady (Lebenslauf , Diplom , Foto, Referenzen) ( životopis , Diplom , Foto, reference )
Gastronómia - Bratislava III
Gastronómia - Bratislava I
Hľadáme čašníkov/čašníčky na cateringové eventy, svadby, plesy a konferencie. Práca je na dohodu, vhodná hlavne pre študentov, ale aj pre pracujúcich ako privyrobenie si. Mzda je dohodou - podľa náročnosti akcie a schopnosti uchádzajúceho.
Gastronómia - Bratislava I
Hľadáme čašníkov/čašníčky na cateringové eventy, svadby, plesy a konferencie. Práca je na dohodu, vhodná hlavne pre študentov, ale aj pre pracujúcich ako privyrobenie si. Mzda je dohodou (minimálne 3€) - podľa náročnosti akcie a schopnosti uchádzajúceho.
Gastronómia - Levoca
Gastronómia - Bratislava
Hľadáme nových kolegov do nášho reštauračného tímu. Ponúkame trvalý pracovný úväzok, ako aj skrátený pracovný úväzok. V tejto práci nezažijete stereotyp a vždy si tu nájdete čo Vás bude baviť. Robia sa tu ranné, obedné ako aj nočné zmeny. Máme tu veľa rôznych benefitov pre úväzky. Najlepšie je sa o všetkom porozprávať na pracovnom pohovore.
Gastronómia - Bratislava
Flexibilná brigáda pre študentov strednej, ako aj vysokej školy, ktorí si chcú zarobiť a spoznať nových ľudí v mladom a dynamickom kolektíve reštaurácie McDonald´s na Obchodnej v Bratislave. Tento tip brigády Vám zaručuje, že to nebude stereotypná práca a takisto sa prispôsobí Vášmu voľnému času. Ak máte chuť si naozaj popri škole zarobiť a dobre zarobiť ste na správnej adrese.
Gastronómia - Bratislava
Práce baristu v trendovej a modernej kaviarni, ktorá je súčasťou reštaurácie McDonald´s. Komunikácia s hosťami, príprava kávy a dezertov.
1 / 11