Ponuky práce a brigád

Kategórie:
Řadit podle
Miesto:

Magazín Brigady.sk

V budúcnosti sa môžeme tešiť na revolučné kancelárske stoličky

Technológie zasahujú do rôznych oblastí, dokonca aj natoľko špecifických, ako je kancelársky nábytok. Japonský výrobca automobilov využil...

Nezničte si chrbát nezdravým sedením – riešenie existuje

Hrbíme sa pri chôdzi aj pri sedení za počítačom alebo u kuchynského stolu. Sedíme skoro stále. Z človeka vzpriameného sa premieňame doslova na...

1 / 10
Gastronómia - Bratislava III
Gastronómia - Bratislava I
Hľadáme čašníkov/čašníčky na cateringové eventy, svadby, plesy a konferencie. Práca je na dohodu, vhodná hlavne pre študentov, ale aj pre pracujúcich ako privyrobenie si. Mzda je dohodou - podľa náročnosti akcie a schopnosti uchádzajúceho.
Gastronómia - Bratislava I
Hľadáme čašníkov/čašníčky na cateringové eventy, svadby, plesy a konferencie. Práca je na dohodu, vhodná hlavne pre študentov, ale aj pre pracujúcich ako privyrobenie si. Mzda je dohodou (minimálne 3€) - podľa náročnosti akcie a schopnosti uchádzajúceho.
Gastronómia - Levoca
Gastronómia - Bratislava
Hľadáme nových kolegov do nášho reštauračného tímu. Ponúkame trvalý pracovný úväzok, ako aj skrátený pracovný úväzok. V tejto práci nezažijete stereotyp a vždy si tu nájdete čo Vás bude baviť. Robia sa tu ranné, obedné ako aj nočné zmeny. Máme tu veľa rôznych benefitov pre úväzky. Najlepšie je sa o všetkom porozprávať na pracovnom pohovore.
Gastronómia - Bratislava
Flexibilná brigáda pre študentov strednej, ako aj vysokej školy, ktorí si chcú zarobiť a spoznať nových ľudí v mladom a dynamickom kolektíve reštaurácie McDonald´s na Obchodnej v Bratislave. Tento tip brigády Vám zaručuje, že to nebude stereotypná práca a takisto sa prispôsobí Vášmu voľnému času. Ak máte chuť si naozaj popri škole zarobiť a dobre zarobiť ste na správnej adrese.
Gastronómia - Bratislava
Práce baristu v trendovej a modernej kaviarni, ktorá je súčasťou reštaurácie McDonald´s. Komunikácia s hosťami, príprava kávy a dezertov.
Gastronómia - Banská Bystrica
- nezáleží na vzdelaní a pracovných skúsenostiach, dôležité sú ukázané schopnosti a výsledky - odpracovať mesačne 40/50 hodín (platí pre št. denného štúdia zamestnaných na základe Dohody o brigádnickej práci študenta) - spoľahlivosť a profesionálne vystupovanie - komunikatívnosť a výborný zákaznícky servis - zmysel pre čistotu a tímovú prácu - odvahu! - zodpovednosť - dodržiavanie štandardov spoločnosti - lojálnosť Zdravotný preukaz na prácu v reštaurácií, príp. potvrdenie o návšteve školy. - len od 18 rokov
Gastronómia - Bratislava IV
1 / 10