Ponuky práce a brigád

Kategórie:
Řadit podle
Miesto:

Magazín Brigady.sk

Skvelý štart: Reklamná agentúra Roko hľadá nových stážistov do svojho tímu

V marketingovom svete sa stážisti dostávajú do dynamického prostredia, ktoré vyžaduje nutnú dávku kreativity. Marketingoví špecialisti by mali...

Profi poradenstvo pre neziskové organizácie

V marketingovom svete pôsobí reklamná agentúra Roko, ktorá začala aktívne spolupracovať s klientmi rôzneho zamerania v marci 1996. Zostavuje...

5 / 160
Zdravotnictvo a farmácia - Banská Bystrica
Pre opatrovateľa/ku * mzda 405,- €. / mes.+ stravné lístky Podmienka pre opatrovateľku - kvalifikačné predpoklady: akreditovaný kurz opatrovania, alebo vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, Pre opatrovaného-klienta Podmienka pre klienta: ROZHODNUTIE O ODKÁZANOSTI NA OPATROVATEĽSKÚ SLUŽBU Prihlásenie - On-line Opatrovateľ/ ka vyplní On-Line formulár - https://docs.google.com/forms/d/1uBYMWbpugTd_Sqyim-yCMgCvgM9Zu4kS-b0DbNM3wno/viewform?c=0&w=1 Opatrovaný/ná vyplní On-Line formulár- https://docs.google.com/forms/d/1hc7A3sk1l5eKAwU5xHq71gcPt_gJjlp98ghegty6vZo/viewform?c=0&w=1 V prípade záujmu sa registrujte alebo kontaktujte: Zdenka Riečanová: 048/619 51 68 e-mail zdenka.riecanova@europaprogres.eu Viac info: https://www.facebook.com/Europa-Progres-opatrovanie-1652563135020512/ www.europaprogres.eu
Obchod - Ružomberok
Predavačka v potravinách.Pracovná doba od 15.00 do 20.00 hod.Obec Bešenová
Manažment, konzulting - Trencín
Ste typ človeka, ktorý radšej vedie ľudí akoby sa nechal riadiť? Máte už plné zuby toho ako Vám v práci hovoria, že čo máte a nemáte robiť? Chcete byť úspešný a budovať si vlastnú firmu a kariéru bez vstupného kapitálu? Pokiaľ ste na všetky otázky odpovedali áno, tak v tom prípade ste správny človek na to, aby ste začali s nami spolupracovať. U nás sa dá dosiahnuť viac ako len priemerné zamestnanie s priemerným príjmom, resp. ideálnu prácu s pružnou pracovnou dobou, ktorú vedia využiť nielen študenti, ale aj zamestnaní ľudia. Náš tím je dynamický kolektív mladých ľudí, ktorí vedia, čo od života očakávajú, kam smerujú a čo chcú dosiahnuť v najbližších rokoch. Takisto ako Vy ste s najväčšou pravdepodobnosťou študent strednej alebo vysokej školy, alebo zamestnaný v práci, v ktorej nie ste až tak veľmi spokojný. Ponúkame pracovné pozície, ktoré sa týkajú hlavne komunikácie, administratívy a veľmi dôležitý je pre nás osobný a kariérny rozvoj našich spolupracovníkov. Úlohy: práca v kancelárii kontrola spracovanie žiadostí práca s PC (MS Word, MS Excel) riadenie a vedenie ľudí komunikácia s ľuďmi tvorba portfólia Výhody: bez skúšobnej doby zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch mladý dynamický kolektív pružný pracovný čas teambuildingové akcie možnosť pracovať na hlavnú pracovnú činnosť, prípadne si privyrobiť popri práci a škole pozícia je vhodná aj pre ľudí bez pracovných skúsenosti osobnostný rozvoj Požadujeme: ukončené stredoškolské vzdelanie bezúhonnosť komunikatívnosť príjemné vystupovanie chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe V prípade záujmu pošlite svoj štruktúrovaný životopis.
Administratíva - Trencín
Vzhľadom na to, že momentálne rozširujeme kancelárie v rámci Trenčína, hľadáme ľudí na obsadenie pracovnej pozície administratívno-klientsky pracovník. Úlohy: - administratívne práce - vybavovanie telefonickej a e-mailovej komunikácie - práca na PC - práca s našimi databázami - kontrola - plánovanie Výhody: -bez skúšobnej doby -zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch -mladý dynamický kolektív -pružný pracovný čas -teambuildingové akcie -možnosť pracovať na hlavnú pracovnú činnosť, prípadne si privyrobiť popri práci alebo škole -pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností -bezplatné zaškolenie. V prípade záujmu pošlite svoj štruktúrovaný životopis.
Ekonomika a financie - Trencín
Vzhľadom na to, že momentálne rozširujeme naše kancelárie v rámci mesta Trenčín, hľadáme ľudí na obsadenie dvoch pracovných pozícií a to : administratívno-klientsky pracovník a zástupca obchodného vedúceho. Úlohy: -kontrola -spracovavanie žiadostí -práca s PC(word,excel) -riadenie a vedenie ľudí -vybavovanie klientských zložiek -komunikacia s ľudmi. Výhody: -bez skúšobnej doby -zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch -mladý dynamický kolektív -pružný pracovný čas -teambuildingové akcie -možnosť pracovať na hlavnú pracovnú činnosť, prípadne si privyrobiť popri práci alebo škole -pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností. V prípade záujmu posielajte štruktúrovaný životopis.
Cestovný ruch a hotelierstva - Bratislava
Sprostredkovanie au-pair/mother´s help pobytovy,jazykovych pobytov,cultural exchange program v UK.
Služby - Žilina 75
Dobrý den Hľadám občasnú výpomoc k mojim dvom deťom vo Švajčiarsku . Neponúkam luxusný plat, za to hradím cestu do a zo Švajčiarska zakaždým . Moje požiadavky - najlepšie niekto starší kto ma skúsenosti z deťmi , chce su možno prilepšiť k dôchodku, ste nefajčiarka , alkohol len príležitostne , trpezlivá , zodpovedná , spoľahlivá a mate chuť spoznať novú krajinu . Pre viac informácii poprosím E mail s vašou foto a niečo krátko o vas . E mail/ lubka@bluewin.ch Prajem krásny den:)
Hľadáme ošetrovateľský personál do Holandska, Rakúska, Nemecka, V.Británie, s možným okamžitým nástupom Náplň práce: starostlivosť o starších, chorých alebo imobilných ľudí priamo v ich domovoch pomoc pri osobnej hygiene, pri rehabilitácií, opora pri chôdzi, pri vstávaní, obliekaní a vyzliekaní a pod. podávanie liekov a sprievod k lekárovi dĺžka turnusu je rôzna od 1 mesiaca všetky naše pracovné ponuky nájdete na www.atena.sk, sami sa môžete rozhodnúť pre tú najvhodnejšiu pre Vás Platové podmienky od 1200€ na mesiac Osobnostné predpoklady zodpovednosť a empatia snaha a ochota pomáhať iným znalosť anglického alebo holandského jazyka aspoň na základnej úrovni výhodou je vodičský preukaz výhodou referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov Výhody: zaujímavé finančné hodnotenie možnosť získania nových pracovných skúseností možnosť zlepšenia cudzieho jazyka práca na pracovnú zmluvu ( odpracovaná doba sa Vám zaratáva do dôchodku) strava a ubytovanie zadarmo možnosť spoznania novej krajiny a nových ľudí Termín nástupu je možný počas celého roka
Administratíva - Banská Bystrica
Náplň práce: administratívna výpomoc na rôznych oddeleniach spoločnosti archivácia dokumentov spracovávanie prijatej a odoslanej pošty drobné nákupy kancelárskych potrieb Iné výhody profesionálne pracovné prostredie práca v mladom dynamickom kolektíve priateľský tím zaujímavé finančné ohodnotenie perspektívne zamestnanie v rastúcej spoločnosti možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať Termín nástupu je možný v priebehu celého roka Osobnostné predpoklady: - samostatnosť a zodpovedný prístup k práci - komunikatívnosť - flexibilita, schopnosť operatívne riešiť zadané úlohy - organizačné schopnosti - zodpovedný prístup k práci - orientácia na dosahovanie cieľov - tímový hráč - ochota a schopnosť učiť sa nové veci
Bezpečnosť a ochrana - Bratislava
Vážené dámy, ak máte záujem prezentovať sa ako luxusné spoločníčky, radi vám pomôžeme, tvoríme pre spoločníčky prezentácie viac ako 12 rokov, sme tím profesionálov. Dôverujte nám. Navštívte našu stránku www.spolocnicka.net
5 / 160