Ponuky práce a brigád

Kategórie:
Řadit podle
Miesto:

Magazín Brigady.sk

Prečo je operatívny lízing populárny už aj u bežných ľudí?

Kúpa auta je nákladnou investíciou a nie každý dokáže zložiť naraz také peniaze, ktoré sú pre daný model potrebné. Preto na trhu existujú aj...

Tantra masáže, zaujímavé a zábavné privyrobenie

Viete masírovať človeka a zabezpečiť mu dokonalé uvoľnenie? A hľadáte príležitosť, ako si trocha finančne prilepšiť? Potom je škoda, ak svoje...

1 / 43
Služby - Bratislava I
Hľadáme upratovačku na dlhodobú spoluprácu. Jedná sa o upratovanie kancelárskych priestorov a iných miestností poschodového domu (vysávanie, utieranie prachu, umývanie podláh, toalét, umývanie riadu, a iné. Firma sa volá SmartCAD na ulici Čajakovej 19 v Bratislave. Vhodné pre študentov,alebo aj pre iných kto si má chuť privyrobiť. Mzda je 4,50 Brutto/na hodinu, po mesiaci možná dohoda. Možnosť pracovať od 08:00-16:00h prípadne do 17:00 hodiny, dá sa aj každý deň, roboty je tu dosť. Pracovná doba je na dohode. Dá sa napr. v pondelok, štvrtok, alebo iné dni, podľa toho ako Vám to vyhovuje. Ak Vás zaujala táto ponuka a máte vážny záujem, prosím kontaktujte ma na t.č.: 0940 636 745. Vyplácané na účet po mesiaci.
Služby - Martin
Hľadám osobnú asistentku popri zamestnaní, alebo aj na plný úväzok za 670 eur v čistom + odvody. Vhodné pre študentov, pre ženy, ktoré pracujú v 12 hodinových smenách . Potrebná fyzická zdatnosť.
Služby - Trencín
Hľadám ambiciózneho a pracovitého človeka so vzťahom ku zdravému životnému štýlu. Ide o prácu online-trénera v poprednej svetovej nutričnej spoločnosti. Nemusíš byť odborník vo výžive, máme veľmi funkčný systém vzdelávania = naučí sa to reálne každý, kto chce na sebe pracovať. ✅ Moje podmienky: ➡️ cieľavedomosť ➡️ chuť úprimne pomáhať druhým ➡️ chuť pracovať na sebe
Služby - Trnava
Ponukame prace v kozmetickom salone
Služby - Bánovce nad Bebravou
Praca v kozmetickom salone
Služby - Nitra
Vašou úlohou bude nakládka a vykládka balíkov, obsluha VZV, vykonávať pomocné práce, čistiť , upratovať výrobné priestory a dotrieďovať druhotné suroviny. Jedná sa o prácu na jednu zmenu.
Služby - Bratislava
Co vás čeká Hledáme brigádnickou výpomoc na zábavní akci v Bratislavě zítra dne 8.9.2018 od 10.00 do 14.00 hodin. Přesnější detaily budou ještě upřesněny přímo vybraným uchazečům. Budete zodpovědní za 1./ organizaci diváků před promítací kupolí Mobilního planetária a rozdávání vstupenek, za 2./ informování zájemců o promítání v projekční kupoli o časech následujících promítacích časů a budete také 3./ dohlížet na to, aby v době, kdy projekce probíhají, dovnitř promítací kupole nikdo nevstupoval. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Hledáme asertivního, komunikativního a reprezentativně vyhlížejícícho člověka s příjemným slovním projevem, který bude schopen dostavit se přímo na místo konání akce. Výhodou bude, pokud... ...máte zkušenosti s prací hostesky či jinou podobnou pozicí. Co vám můžeme nabídnout Příjemnou práci bez stresu na zajímavé akci, možnost dlouhodobé spolupráce i na jiných akcích Mobilního planetária během celého roku.
Služby - Bratislava II
Nutričné centrum hľadá ľudí so vzťahom k zdravému životnému štýlu alebo sa pohybujú v oblasti zdravotníctva, výživy, športu. Náplň práce: - vstupné diagnostiky tela ( zistenie normy hodnôt tukov, svalov, vody...) - odborné poradenstvo (stravy, pitného režimu, výživy) - zákaznícky servis - školy zdravia a výživy, 6- týždňové kurzy - fitkluby (šport + výživa) - organizačná činnosť Možnosť privyrobenia na VČ (15h/týž. -250-350EUR/mes) možnosť uplatnenia na HČ (40h/týž. -750+EUR/mes) Výberové konanie je podmienené min. vekom 18 rokov a osobným pracovným pohovorom do ktorého budú telefonický pozvaní uchádzači na základe životopisu. V prípade seriózneho záujmu si zašlite životopis na wellnescentrum@centrum.sk
Služby - Bratislava III
Ponúkame pracovné príležitosti pre šikovných remeselníkov, ktorí majú záujem vycestovať za prácou a finančne si prilepšiť oveľa lepšie, než zamestnaním na Slovensku. Prácu si s našou pomocou zaručene nájdu zruční elektrikári, vodári, plynári, zámočníci, zvárači, ale i mnohí ďalší remeselníci.
Služby - Bratislava III
Ponúkame pracovné príležitosti pre šikovných remeselníkov, ktorí majú záujem vycestovať za prácou a finančne si prilepšiť oveľa lepšie, než zamestnaním na Slovensku. Prácu si s našou pomocou zaručene nájdu zruční elektrikári, vodári, plynári, zámočníci, zvárači, ale i mnohí ďalší remeselníci.
1 / 43