Brigady.sk
Inzeráty Blog Prihlásiť Registrácia Pridať inzerát

© 2019 Brigady.sk

18.11.2019

Brigády

1007

Hotely a práca s turistami

Práca s turistami je zodpovedné, ale aj obohacujúce poslanie. Boli ste stvorení pre komunikáciu a chcete sa zlepšovať v jazykoch? Potom pre vás bude práca na recepcii ako stvorená. Milujete letné aktivity a jednoducho nemôžete obsedět na mieste? Tak to sa vám bude hodiť práce delegáta cestovnej kancelárie alebo animátora. A ak si robíte zálusk na štedrá dysk, nájdite si brigádu ako čašníci či barmani.

Brigády na letných festivaloch

Ste študentom a chodíte radi tam, kde to žije? Byť na letných festivaloch, užívať si obľúbenú muziku zadarmo, stretávať nových ľudí a navyše si odniesť výplatu. To znie ako super brigáda, ktorá vám navyše nenaruší školský režim.

Administratívne práce v kancelárii

Pohodlné miesto v kancelárii, príprava podkladov, jednoduchá administratíva. To čaká brigádnikov, ktorí sa rozhodnú pre prácu na pozíciu sekretár/ka či asistent/ka. A mimochodom, vedeli ste, že dnes si môžete nájsť aj prácu ako virtuálny asistenti a "brigádničiť" priamo od svojho vlastného stola?

Inštruktor lyžovania, plávania, golfu alebo tenisu

Ak žijete športom, viete ako na neho a vyznáte sa v jeho zákonitostiach, je čas, aby ste svoje skúsenosti začali speňažovať. Športoví inštruktori pracujú v pohybe, ich deň nikdy nie je rovnaký a udržujú sa v skvelej fyzickej v kondícii. Tak čo, ste pripravení stať sa jedným z nich?

Profesionálni promotéri

Promo agentúry neustále hľadajú sympatických mladých ľudí, ktorí majú príjemné vystupovanie a dokážu zaujať ostatných. Predstavujte zákazníkom nové produkty, jazdite na luxusné spoločenské akcie a hovorte so zaujímavými ľuďmi. Zdá sa vám to ako brigáda snov? Vyskúšajte ju na vlastnej koži!

Vedúci v tábore

Práca, ktorá je kreatívna, nenaruší školský režim a navyše vďaka nej získate veľa nových priateľov? To všetko prináša pozícia vedúceho v tábore. Aj keď ponesiete na ramenách obrovskú zodpovednosť, môžete sa baviť, hrať sa a navyše sa na svet opäť na chvíľku pozrieť detskými očami.

Máte chuť pracovať, ale neviete, ako na to? Pozrite sa na naše ponuky v sekcii Inzeráty.


Galéria