Brigady.sk
Inzeráty Blog Prihlásiť Registrácia Pridať inzerát

© 2019 Brigady.sk

Inzeráty

#

Hľadáme spoľahlivú študentku na pozíciu RECEPČNÁ

Bratislava - Ružinov 4€/hod.

Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku Bratislava, n.o.

PRIDÁŠ SA DO NÁŠHO TÍMUV ŠNOP? Hľadáme spoľahlivú študentku na pozíciu RECEPČNÁ! Práca v popoludňajších hodinách, prípadne niektoré dopoludnie cez víkend, min. 2x do týždňa podľa dohody. Odmena od 4€/hod. V prípade záujmu sa ozvi na: baloghova@snop.sk ;-)

#

Jednoduchá práca na 2 až 4 hodiny denne, aj popri zamestnaní a škole

Košice - Juh 600€/mesiac

PhDr. Martin Molčan

Obchodná firma prijme do svojho tímu adm. pracovníčku do kancelárie. Práca na 2 až 4 hodiny denne. Pracovná náplň: práca s PC, mailom, internet. Možnosť privyrobiť si až 600 eur mesačne. Hľadáme komunikatívnych a šikovných ľudí, ak si to ty, tak neváhaj a kontaktuj nás.

#

promo,fotenie, modeling

Bratislava - Nové Mesto 100€/hod.

Ryan

hladáme prirodzene sympatické ženy na natáčanie videoklipu vo veku 18- 30 rokov , ZIADNE pretuningované nezodpovedné krásky 📷:) bude sa točit jazda vo ferrari spider 488 , takže vodičák je výhodou ale nie podmienkou nakolko je viac variant pre scenár..pre viac info napíšte správu. Takisto hladáme mladých vysportovaných chalanov vo veku od 18-30 na modeling.

#

Hľadáme šikovnú a milú čašníčku/čašníka

Žilina 3€/hod.

K&partners ,spol., s.r.o

Hľadáme šikovnú a príjemnú čašníčku/čašníka na brigádnicky pomer (najlepšie študentku/študent VŠ ) s praxou do novootvorenej kaviarne / vinárne ,ktorá sa bude otvárať cca 20.09.2019, ulica Dolný Val 11 , 01001 Žilina namiesto bývalej kaviarne Café K. Ide o malú novú prevádzku. Ak máte záujem o túto prácu neváhajte ma kontaktovať , prostredníctvom e-mailu: kacen.kuricova@gmail.com, kde môžete poslať svoj životopis.

#

Zarobte si z domu na počítači (mobile) a internete

Bratislava - Nové Mesto 0€/mesiac

Prieskumy

Zaregistrujte sa (od veku 16 rokov), odporučte stránku aj priateľom alebo ďalším ľuďom a zarobte si až 4,20 eur za odporúčeného. Začať môžete hneď zaregistrovaním sa zdarma na tejto stránke (za registráciu získate 2 eurá): https://www.refundo.sk/?ref=137565

#

Privyrábanie 600€

Košice - Sever 600€/mesiac

Rouvia

Ponúkame jednoduchú prácu na doma. Privyrobiť si môžete až 600€ každý mesiac. Neskôr aj viac. Podmienky: prístup k internetu zodpovednosť pri práci čas aspoň 3 hodiny kedykoľvek počas dňa Výhody: flexibilita práca z domu popri zamestnaní, škole či dôchodku Náplň práce: Mailová komunikácia so zákazníkmi Administratívne práce -prax nie je potrebná.

#

Letná brigáda BARMAN / ČAŠNÍK

Senec 3.5€/hod.

Ibrahim Al-Ali

Hľadáme brigádnikov do hotela na pozície barmana alebo čašníka , ubytovanie je zabezpečené a je zdarma , šikovný môžu dostať rôzne bonusy a vyplácanie je každý týždeň.