Brigady.sk
Inzeráty Blog Prihlásiť Registrácia Pridať inzerát

© 2019 Brigady.sk

O spoločnosti

Rouvia

Inzeráty

#

Práca popri zamestnaní na 2 až 4 hod. denne 400€ týždenne

Košice - Sever 1100€/mesiac

Rouvia

Hľadáme niekoľko šikovných ľudí, ktorí by si chceli privyrobiť popri zamestnaní. Práci sa venovať nie je potrebné viac ako 2 až 4 hodinky denne. Vhodné aj pre študentov, ktorí si chcú užívať študentský život bez toho, aby museli popri škole chodiť niekde do práce. Práca je určená na doma. Výhody: Práca z domu flexibilita pracujete kedy máte čas prax nie je podmienka zárobok až do 400 € týždenne Náplň práce: Pohodlne cez internet dohadovať stretnutia formou mailovej alebo telefonickej komunikácie a poskytovanie informácií zákazníkom. - všetko zaškolíme Ak máte záujem kontaktujte nás čím skôr.

#

2 hod. doobeda alebo poobede 400€ týždenne

Košice - Sever 1200€/mesiac

Rouvia

Ak Vás baví práca s internetom, tak toto je ponuka práve pre Vás Hľadáme zodpovedných ľudí, na administratívne a iné práce do našej firmy. Stačí, ak si nájdete čas aspoň 2 hodiny denne a za jeden týždeň si môžete zarobiť až 400€ Je úplne jedno či budete pracovať ráno alebo večer alebo si to rozložíte počas dňa, tak ako to Vám vyhovuje Výhody: veľkou výhodou je flexibilita a prispôsobenie si práce svojim potrebám nemusíte ani nikam chodiť ak sa Vám nechce, pretože to môžete vykonávať pohodlne doma zárobok až 400€ za týždeň, čo robí 1200 € za mesiac čím viac času tomu venujete tým lepšie bude vaše ohodnotenie Práca je vhodná popri škole či zamestnaní Podmienky: znalosť práce s PC na bežnej užívateľskej úrovni chuť pracovať zodpovedný prístup Náplň práce: Administratívne práce na počítači vybavovanie mailov a dohadovanie stretnutí Ak Vás ponuka zaujala a dostali ste chuť navýšiť si svoj príjem neváhajte a kontaktujte ma.

#

Obchodná firma príjme admin. personál. pracovníka 2000€

Košice - Sever 2000€/mesiac

Rouvia

Do našej firmy hľadáme nových kolegov pre administratívne práce. Ponúkame možnosť si reálne privyrobiť až 2000€ mesačne všetko záleží len od toho koľko času práci venujete. Náplň práce: Administratívna práca mailová komunikácia telefonická komunikácia Pôsobiť môžete aj na iných voľných pozíciach vo firme popri administratíve, čo sa odzrkadlí na zvýšení odmeny. Výhody: flexibilita PRÁCA Z DOMU možnosť pracovať na viacerých pozíciach súčasne Vy si zvolíte kedy chcete pracovať -práca vhodná aj pre študentov a dôchodcov so znalosťou používania internetu Vážni záujemcovia neváhajte a kontaktujte ma. Tešíme sa na Vás.

#

Privyrábanie 600€

Košice - Sever 600€/mesiac

Rouvia

Ponúkame jednoduchú prácu na doma. Privyrobiť si môžete až 600€ každý mesiac. Neskôr aj viac. Podmienky: prístup k internetu zodpovednosť pri práci čas aspoň 3 hodiny kedykoľvek počas dňa Výhody: flexibilita práca z domu popri zamestnaní, škole či dôchodku Náplň práce: Mailová komunikácia so zákazníkmi Administratívne práce -prax nie je potrebná.

#

Privyrábanie popri dôchodku

Košice - Sever 550€/mesiac

Rouvia

Chceš si užívať zaslúžený dôchodok, ale popritom si privyrobiť nejaké peniaze bez toho, aby si musel niekam chodiť? Toto je príležitosť práve pre teba. Jednoduchý zárobok za jednoduchú prácu. Náplň práce: - odpisovanie na maily a plánovanie stretnutí. Môžeš spokojne vykonávať z domu pri pozeraní seriálu na gauči. Ponúkame možnosť prispôsobiť si prácu svojim potrebám. Nie je nutné vzdelanie v obore, pretože to zvládne úplne každý po krátkom zaškolení. Zarobíš toľko koľko času tomu venuješ - niekedy stačí aj jedna hodinka denné Pre serióznych záujemcov e-mail: dano.brigada@gmail.com

#

Popri zamestnaní podnikanie

Košice - Sever 700€/mesiac

Rouvia

Baví ťa podnikanie? Rád komunikuješ s ľuďmi? Nemusíš mať školu, aby si mohol začať podnikať. Ak si chceš privyrobiť vo svojom voľnom čase, tak toto je práve pre teba. Výhody: pracuješ kedy chceš a koľko chceš nemusíš dokonca nikam chodiť, pretože sa pracuje z domu osvojíš si základy efektívnej komunikácie s ľuďmi máš toľko voľného času koľko len chceš tvoje terajšie zamestnanie alebo štúdium to vôbec neovplyvní možnosť krátkodobej alebo dlhodobej spolupráce podmienky prispôsobíme tvojim potrebám je úplne jedno či máš prax alebo nie Ak ťa táto ponuka zaujala a mal by si naozaj záujem si to vyskúšať, neváhaj a píš na dano.brigada@gmail.com pretože výber je obmedzený.

#

Prijmeme obchodno - technického poradcu a asistentku

Košice - Sever 600€/mesiac

Rouvia

Do našej firmy hľadáme zodpovedného človeka, ktorého baví práca s internetom. Prax nie je potrebné - všetko zaškolíme v krátkom čase. Výhodou je flexibilná práca a možnosť pracovať aj z domu. Možnosť samostatného zvolenia si, koľko hodín denne budete pracovať. Jedná sa o privyrobenie si popri zamestnaní či škole ako krátkodobá či dlhodobá brigáda. Vzdelanie v obore nie je podmienkou, stačí ak viete pracovať s PC na bežnej užívateľskej úrovni. Voľné sú viaceré pracovné pozície, ale počet záujemcov stúpa, preto neváhajte a píšte na dano.brigada@gmail.com

#

Administratíva zaujímavé ohodnotenie, možnosť postupu.

Košice - Sever 600€/mesiac

Rouvia

Ponúkam zaujímavú prácu na doma. Možnosť ako si privyrobiť vo voľnom čase. Časovo nenáročná. Záleží len od Vás koľko času tomu venujete. Možnosť prispôsobiť si podmienky svojim potrebám. Práca vhodná pre každého s pripojením na internet. Ak sa Vám bude dariť - rýchly postup. Voľné miesta ubúdajú tak neváhajte a kontaktujte ma mailom na: dano.brigada@gmail.com

#

Trvalá práca voľná prac. doba 800€ mes.

Košice - Sever 800€/mesiac

Rouvia

Privyrob si popri škole alebo zamestnaní až 800€ mesačne. Je iba na tebe kedy a koľko času budeš tomu venovať, pretože prácu môžeš vykonávať z pohodlia svojho domova. Časovo nenáročná práca vhodná pre kohokoľvek. Podmienka jedna jediná - práca s internetom na bežnej užívateľskej úrovni. Hľadáme zodpovedných ľudí ktorý si nájdu čas 2 až 4 hod kedykoľvek počas dňa. Počet je obmedzený, tak neváhaj a píš na: dano.brigada@gmail.com

#

Práca na 4 hod. denne, odmena 200 € týž.

Košice - Sever 900€/mesiac

Rouvia

Máš chuť si privyrobiť za ľahkú prácu na PC slušné peniaze? Neváhaj a začni pracovať z domu, kde budeš ty pánom svojho času - nezáleží na tom či si študent, dôchodca, mamička na materskej alebo už máš zamestnanie, pretože práca je flexibilná a môžeš si ju prispôsobiť svojmu voľnému času. Nepremeškaj túto príležitosť a napíš hneď na e-mailovú adresu dano.brigada@gmail.com .